تبلیغات
سایت موضوعات حقوقی مهدی رحمانی منشادی - اظهارنامه موجر به مستاجر جهت پرداخت اجاره

اظهارنامه موجر به مستاجر جهت پرداخت اجاره


به موجب قرارداد اجاره عادی مورخ  00اینجانب یك باب مغازه پلاك ثبتی 00فرعی از 10اصلی بخش1شهرستان را به جنابعالی داده ام .با انعقاد قرارداد مورد اجاره به تصرف شما داده شد و از آن استیفای منفعت نموده اید ، برابر قرارداد مذكور مقرر بوده است ..

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

موضوع اظهار نامه

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

مشخصات كامل خریدار

انجام تعهد در خصوص مراجعه

مشخصات كامل فروشنده

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، همانطوریكه مستحضرید :

به موجب قرارداد اجاره عادی مورخ    اینجانب یك باب مغازه پلاك ثبتی    فرعی از   اصلی بخش   شهرستان    را به جنابعالی داده ام .

با انعقاد قرارداد مورد اجاره به تصرف شما داده شد و از آن استیفای منفعت نموده اید ، برابر قرارداد مذكور مقرر بوده است اجاره بهای مورد اجاره (اجرت المسمی ) در موعد معین پرداخت شود و پس از مدت اجرت المثل آخر هر ماه ظرف 10 روز تادیه گردد . با كمال تاسف در طول مدت قرارداد اجاره بهای ماه   (آخرین ماه مدت قرارداد )به مبلغ   نپرداخته اید ، ضمنا اجرت المثل ماه   به مبلغ    ریال نیز تا كنون پرداخت نشده از تسویه اجور معوقه خودداری نموده اید . اینك حسب ماده 156 قانون آیین دادرسی مدنی (جدید ) با ارسال این اظهار نامه اعلام می شود طبق مواد 6 و 9 قانون روابط موجر و مستاجر مكلف بوده اید اجاره بهای مورد اجاره را ظرف مهلت مقرر قانونی بپردازید . لكن از تادیه خودداری نموده و بر امتناع ادامه داده اید

نظر به مراتب فوق به شما ابلاغ می شود ظرف 10 روز از تاریخ رویت این اظهار نامه مبلغ    ریال بابت اجاره بهای ماه    سال   به مبلغ    ریال و اجرت المثل ماه    همان سال را بپردازید . در صورت عدم پرداخت به مرجع قضایی مراجعه خواهد شد . انتظار دارد با تسویه وجوه مذكور حسن نیت خود را ابراز نمایید .

با تشكر

نام و نام خانوادگی

امضاء – تاریخ

خلاصه جواب

طبقه بندی: اظهارنامه،

تاریخ : پنجشنبه 19 آذر 1394 | 05:13 ب.ظ | نویسنده : مهدی رحمانی منشادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


البوم94-بنیامین بهادری


كد كج شدن تصاویر

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز