تبلیغات
سایت موضوعات حقوقی مهدی رحمانی منشادی - نمونه اظهار نامه دعوت از فروشنده به حضور در دفتر خانه و انتقال سند منزل

اظهار نامه دعوت از فروشنده به حضور در دفتر خانه و انتقال سند منزل 

مخاطب محترم :با سلام ،احتراما ، به اطلاع می رساند كه :حسب قرارداد تعهد واگذاری ثبتی    فرعی از   اصلی بخش    شهرستان    یك باب خانه به نشانی .... را به مبلغ   .... ریال به موكل تعهد فروش نموده اید 00. از بهای مورد معامله مبلغ 0000 به شما پرداخت ، مبلغ  0000   ریال آن باقیمانده و مقرر بوده است در تاریخ  0/0/0/  در دفتر خانه شماره 000 تهران در قبال پرداخت وجه مذكور مورد معامله به نام موكل ثبت گردد .

برگ اظهار نامه


مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

موضوع اظهار نامه

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

الف – وكالت از آقای

ب- به نشانی

دعوت به حضور در دفتر خانه و تنظیم سند رسمی

1-ج (مخاطب )به نشانی :

1- دفتر خانه شماره   به نشانی

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم :

با سلام ،

احتراما ، به اطلاع می رساند كه :

حسب قرارداد تعهد واگذاری ثبتی    فرعی از   اصلی بخش    شهرستان    یك باب خانه به نشانی     را به مبلغ     ریال به موكل تعهد فروش نموده اید . از بهای مورد معامله مبلغ     به شما پرداخت ، مبلغ     ریال آن باقیمانده و مقرر بوده است در تاریخ    در دفتر خانه شماره      تهران در قبال پرداخت وجه مذكور مورد معامله به نام موكل ثبت گردد .

نظر بر اینكه درخواست نموده اید این اقدام به وقت دیگری موكول شود و علی رغم توافق كتبی طرفین برای تنظیم سند رسمی تاریخ دیگری تعیین نگردیده و به عذر نشدن مدارك موكول را بلاتكلیف گذارده اید اینك با ارسال این اظهار نامه حسب ماده 156 قانون مدنی (جدید ) از شما دعوت می شود در تاریخ   ساعت 8 الی 30/14 در دفتر خانه به شماره     به نشانی    (كه در قرارداد تعیین شده است ) حضور یافته وبا ارائه مدارك و اخذ بقیه ثمن و تحویل مورد معامله پلاك مرقوم را رسما به نام موكل انتقال دهید . بدیهی است در صورت عدم حضور ناگریز با اقامه دعوی و واریز مانده ثمن به صندوق دادگستری از دادگاه تحویل مورد معامله و تنظیم سند رسمی انتقال خسارت دادرسی مطالبه خواهد شد . توجه تذكر داده می شود كه از تاریخ تحویل ملك مذكور اجرت المثل دوران تصرف مورد مطالبه قرار خواهد گرفت . این اظهار نامه جهت دفتر خانه نیز ارسال شده ، نسخه وكالت نامه اینجانب نیز ضمیمه است .

با تشكر

نام و نام خانوادگی(وكیل)

به وكالت آقای

خلاصه جواب

573

شماره ثبت اظهار نامه

22/02/75

به تاریخ دهم اردیبهشت هفتاد و پنج به نشانی مندرج در اظهار نامه مراجعه گردیده مخاطب از قبول آن امتناع نمود ، لذا طبق ماده 68 ق-آ-د- م (جدید ) اظهار نامه ابلاغ و هر سه نسخه اعاده شد.

نام – امضاءطبقه بندی: اظهارنامه،

تاریخ : پنجشنبه 19 آذر 1394 | 05:22 ب.ظ | نویسنده : مهدی رحمانی منشادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


البوم94-بنیامین بهادری


كد كج شدن تصاویر

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز