تبلیغات
سایت موضوعات حقوقی مهدی رحمانی منشادی - اظهارنامه تعهد بیع

اظهارنامه تعهد بیع

مخاطب محترم :جناب آقای با سلام محترما به حكایت قرارداد مورخ ...تعهد نموده این در پلاك ثبتی..بخش ...به نشانی....به احداث ....دستگاه آپارتمان مبادرت نموده ، سپس با تكمیل بنا و آماده شدن مدارك انتقال واحد شماره ... آن را با حضور در دفتر خانه به نشانی... به اینجانب انتقال دهید

نمونه اظهارنامه تعهد بیع

مشخصات و اقامتگاه اظهار كننده

موضوع اظهار نامه

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

(خانم )مشخصات كامل اظهار كننده

اعلام مراتب ذیل راجع به تعهد بیع

مشخصات كامل مخاطب (آقای )

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم :

جناب آقای

با سلام

محترما به حكایت قرارداد مورخ     تعهد نموده این در پلاك ثبتی    بخش    به نشانی     به احداث     دستگاه آپارتمان مبادرت نموده ، سپس با تكمیل بنا و آماده شدن مدارك انتقال واحد شماره     آن را با حضور در دفتر خانه به نشانی     به اینجانب انتقال دهید نظر بر اینكه از مبلغ قرارداد   ریال آن پرداخت و قرار بوده بقیه در زمان تحویل و انتقال رسمی تادیه شود و علیرغم مضی (گذشت ) تاریخ اجرای تعهد از تحقق مفاد قرارداد امتناع نموده اید با ابلاغ این اظهار نامه اعلام می دارد چون در تاریخ مقرر در دفتر خانه مذكور حاضر نشده اید به منظور ابراز حسن نیت از شما دعوت می شود در تاریخ      ساعت 8 الی 5/14 در دفتر خانه یادشده حضور یافته و آپارتمان مورد قرارداد را به اینجانب انتقال دهید . در صورت امتناع ناگزیر اقامه دعوی و مطالبه تعهدات قرارداد و خسارت متعلقه خواهد بود .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگی (خریدار )

امضاء ‌و تاریخ

 

 

 

 

خلاصه جواب

137

شماره ثبت اظهار نامه

15/01/75

به تاریخ بیستم فروردین هفتاد و پنج به نشانی مخاطب مراجعه شد . حضور نداشت . یك نسخه اظهار نامه طبق ماده 69 قانون آیین دادرسی مدنی (جدید ) با احراز هویت به خانم     همسرش ابلاغ گردید و تعهد نمود مخاطب را تسلیم اظهار شونده نماید .


نام - امضاءطبقه بندی: اظهارنامه،

تاریخ : پنجشنبه 19 آذر 1394 | 05:26 ب.ظ | نویسنده : مهدی رحمانی منشادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


البوم94-بنیامین بهادری


كد كج شدن تصاویر

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز